Sponsorluk

Ocak 2009’da başlayan Engelleri Kaldır Hareketi (EKH), insan hakları için çalışan insanların İstanbul merkezli olmak üzere dünya çapında yürüttüğü bir harekettir. EKH’nin nihai amacı, “Kalbini engelleme, engelleri kaldır!” sloganı ile insan haklarına yönelik her türlü ihlalin önüne geçmek, bu ihlal sorunlarının kaynağına ilişkin farkındalığı geliştirmek ve somut çözüm önerilerini uygun yöntem ve stratejilerle kalıcı şekilde hayata geçirmektir.

Kısa sürede gündem oluşturmayı başaran ve emeklerini ve zamanlarını veren binlerce gönüllünün desteğini alan EKH, değerli kurumlarla işbirliği kurarak hızla büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir. Şu an sponsorluk ihtiyacı duyduğumuz konular aşağıdaki gibidir:

•    Tanıtım
•     İş gücü
•     İşbirliği
•     İstanbul merkez ofisimizin mobilyası ve temel ofis malzemeleri

Bunların dışında maddi manevi imkanlar doğrultusunda projeyi sahiplenecek her türlü desteğe açığız. EKH’ ye destek olmanız projenin güçlenerek ilerlemesinde önemli bir rol oynayacaktır. İhtiyaçlarımızın karşılanması konusunun dışında, tüm kampanya ve projelerimizde sizleri yanımızda görmekten büyük memnuniyet duyarız.

Bize destek verdiğiniz süreçte, logonuz sitemizin altında bulunan destekçiler bölümde yerini alacak, katılacağımız TV programlarında ve hareketimize yer veren basın mecralarında şirketinizin desteğine vurgu yapılacaktır.

Sponsor olmak için EKH’ye iletişim formunu doldurarak ya da e-posta göndererek ulaşabilirsiniz. İlginiz ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.