DESTEK OL!

Engelleri Kaldır Hareketi’ni sahiplenen siz destekçilerimiz için kampanyalarımızın ulaştığı kitleyi genişletmek adına oluşturduğumuz içeriklere aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

Bannerlar

Sitenizde, blogunuzda ya da web üzerinde size ait herhangi bir platformda bannerlarımızı yayınlayarak Engelleri Kaldır Hareketi’ne destek olabilirsiniz. Bannerları kullanmak için görüntülenen bannerın altındaki kodu web sitenizin kodlarının içine yerleştirmeniz yeterlidir.

Farklı boyutlardaki bannerlar için [email protected]‘a banner özelliklerini ve bannerı nerede kullanacağınızı içeren bir e-posta göndermeniz yeterlidir.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Basılı Malzemeler

Engelleri Kaldır Hareketi’ne destek olmak için aşağıdaki dosyalardan istediğinizi bilgisayarına indirebilir, bu dosyaları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Okulunuzda ya da ofisinizde duvarlara asabilir, arkadaşlarınıza ve ailenize dağıtabilirsiniz.

Destek olmaya hemen başlamak için aşağıdaki dosyaları bilgisayarınızın bağlı olduğu yazıcıya yönlendirip yazdırmanız yeterlidir. Dosyaların tümü, kullanım kolaylığı için A4 boyutundaki dosya kağıdına çıkış alınabilecek şekilde hazırlanmıştır.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Yazılı Metinler

Engelleri Kaldır Hareketi’ne destek olmak için aşağıdaki metinleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Çıktısını alıp okulunuzda ya da ofisinizde panoya asabilir, çıktısını alıp çoğaltarak dağıtabilirsiniz. Bu metinleri e-posta gruplarınız ve/ veya iletişim adreslerinize toplu şekilde göndererek duyarlılığınızı gösterebilir, insan hakları ihlallerine karşı farkındalığı arttırmamıza yardımcı olabilirsiniz.

Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.